KİMSENİN KİMSEYİ ÜZMEYE HAKKI YOK!

KİMSENİN KİMSEYİ ÜZMEYE HAKKI YOK!

        Aylardır yazmıyoruz, kimse kırılmasın diye. Köşemize çekildik, inzivadayız. Ama gördüğünü söylememenin gerçekleri dile getirmemenin Göztepe'ye yapılacak en büyük ihanet olduğu kanaatine vardık. Kulübün realitesi belli, sahibi de. Bu tartışmaya açık bir konu değil; minnettarız, saygılıyız. Ancak gerisi yürek acısı.

        Geçen yıl biz şampiyon olmadık, Bandırma son 5 maçında inanılmaz şekilde puan kaybederek bizi şampiyon yaptı. Geçen yıl derbi maç kazanmadık, iddialı takımlara karşı sahada ezici üstünlük kuramadık. Kırklareli maçında bizi ipten Emrah Meteoğlu, Ankaragücü maçında ise Timur Kosavalı aldı. Biri sakat diğeri nerede. Ertuğrul çok mu yüreksiz dikine oynamayı beceremeyen Gosso' dan. Sabutay'ın yüreğinin sesini özledik, Cemil'in titreyen bacaklarını görmektense. Peki Umut'un arı gibi çalışkanlığı orta sahaya verdiği destek unutulur mu? Buna ahte vefa veya diğer adıyla şampiyon kadro bozulmaz, mihenk taşlarına gerçek yıldız takviyesi yapılarak yola devam edilir diyorlar.

        ADS takımı hiç izlenmemiş takip edilmemiş. Hatta T si bizim R ve T si Allah'a emanet görselden bile tek bir maçına göz kaydırılmamış. Gerekli ders çalışılmış olsa idi 9 numaralı oyuncunun bu takımın kırılma noktası olduğu anlaşılırdı. Sahada farketmiş olsanız bari 1. golden sonra önlem alır iki stoper arsında ezilmesini sağlardınız. Herhalde maçı izlemek daha zevkli idi. Özköylü adında tiyatro sanatçısı yan hakeme baskı yaptı, 4. hakeme itiraz etti, ilk yarı sonunda orta hakemi teselli edip bizim futbolcuların sırtını sıvazladı. Sahne performansı mükemmeldi. Biz ise ilk goldeki 9 numaranın yaptığı sert darbeye ikili mücadelelerde kullandığı aşırı vücut şarzına itiraz bile etmedik.

        Kim nereye gider nerede mutlu olur onu ben bilemem. Benim bildiğim tek bir gerçek var. Ben bir daha Bandırma'ya gitmek hele hele Hatay'ın adını bile anmak istemiyorum. Çünkü ben hala Tavşanlı Linyit travmasını atlatamadım. Biz karabasansız uyuyalım sende nerede mutlu isen orada.

Herşey Gönlünüzce Olsun.

30.10.2015

Susuzdede...