LÜTFEN ŞAMPİYONLUĞUMUZU GÖLGELEMEYİN !!!

LÜTFEN ŞAMPİYONLUĞUMUZU GÖLGELEMEYİN !!!

26 Nisan 2015 tarih itibariyle şampiyon olduk. Türkiye liglerinin en erken şampiyon olan takımı biziz. Öyle ise önce anlaşalım. HERKES TEBRİK ETSİN. Hak ettik ve hakkımızı aldık. Ancak ulusal ve yerel medya klasik bir nakaratla fark etmeden şampiyonluğumuza gölge düşürüyor. Söylemdeki “Efsane Döndü” ibaresi doğru ancak ve ancak “Ezeli Rakipler Buluştu” tamamen yanlış.Biz o takımla öncelikle rakip değiliz hele hele rekabet hiç etmiyoruz. Çünkü rekabet denk güçler arasında olur. Onlar bizim dengimiz değil.

Biz 20.000 metrekare üstüne kurulu Türkiye’nin en lüks Adnan Süvari Futbol tesislerinin ve 6.500 metrekare büyüklüğünde en büyük Yelken Şubesi tesislerinin sahibiyiz. Rahmetli efendi başkan Özdemir Arnas ve beyfendi başkan Bülent Özkul'dan sonra bu erdemlere haiz bu bayrağı devir alabilecek ve layık olduğu yere taşıyabilecek Mehmet Sepil başkana sahibiz. Amatörde oynasa bile “Kaldırıma Çıkar Göz-Göz” çekeriz diyecek kadar mütevazi, onurlu, şahsiyetli ve şerefli bir taraftar kitlesine sahibiz. Lütfen rica ediyorum bazı değerleri birbirleriyle karıştırmayalım.

Göztepe ilkeleri ve hedefleri olan bir kulüptür. Ayrıca “Ulusal Kulüp Lisans ve Mali Fair Play Lisans Sertifikasına” sahip olduğumuzu unutmayalım.Biz bu şehrin onurunu kurtaracak, insanlarının başı dik gezmesini sağlayacak ve İzmir'li olmanın haklı gururunu taşımaya sebep olacak tek gerçeğiz. Biz dibin dibinden gelerek inadını zafere dönüştüren inanç ordusuyuz. O yüzden korkma İzmir biz varız. Sende “O Takım” gölge etme şampiyonluk kupamız tozlanmasın.

Herşey Gönlünüzce Olsun.

Susuzdede.

06.05.2015