SEN BİZİM NE RAKİBİMİZ NE DE DOSTUMUZSUN O TAKIM...

SEN BİZİM NE RAKİBİMİZ NE DE DOSTUMUZSUN O TAKIM...

İnsan hayatında çıkış ivmesini yakalamış ve çıtayı yüksek tutma kararı almış ise yapacağı ilkeylem geçmişin yalnışlarından biran evvel kurtulmaktır. Denenmişi denemek hatalar zincirine yeni halkalar eklemektir. Ya bu girdaptan çıkacak ya da rest çekerek düşün artık yakamızdan diyeceksiniz.

Malesef Göztepe 1980 yılından beri “ezeli rakip ebedi dost” yalanlarıyla tipik bir kısır döngüde barındırılmak isteniyor. Çünkü yerel medyanın oyuncağı olmuş bu oyun, bazen logosunun renklerini değiştirir bazen senin tarafına geçer bazen de kim reklam pastasını arttırır ise yazarlarıyla onun destekçisi olur. Güzel bir eğlencenin maskotu olmak belli bir zümreyi eğlendirmek sonrada balık rakı masasına meze olmak; işte bu felesefe ile tam 35 yılımızı çaldılar. Ne mi verdiniz, oyunun baş aktörü sizsiniz, çıkın da somut bir tek örnek verin. Bıraktığınız eser birbirinden nefret eden kitleler, anlamsız rekabet buseleri, sanal alemde beceri kokan küfürler ve borç batağında iflas etmiş kulüpler.

Artık yeter, biz bu oyunu oynamak istemiyoruz. Kendinize başka bir figüran bulun. Defelarca söyledik anlamadınız, şimdi çok net bir şekilde yüzünüze haykırıyoruz. Biz vizyonu, ilkeleri ve hedefleri olan dünya kulübü olma ülküsü için çalışan bir inanç ordusuyuz. Borç batağına saplanmış bilinmeyen teminatlarla magazin kültürüne teslim edilmiş biçare muhtaç değiliz. Bu ikilem aynı fotoğrafın karesine giremez. Çünkü O Takım sen bizim rakibimiz değilsin. Nicelik – nitelik ve kültür farkı buna müsaade etmez. O yüzden senden, hayalci yerel medyadan ve yarattığın gereksiz ambianstan kurtulmak bizim yükseliş ivmemizin çıkış noktası olacaktır.

Biz bize mutluyuz, hiç olmadığı kadar umutluyuz ve inançlıyız.

Korkma İzmir biz varız ve sana YAKIŞIRIZ...

Herşey Gönlünüzce Olsun..

Susuzdede